Кошик
74 відгуків
Вырасти сам™-пытомник плодово ягодных растений
+380 (97) 385-01-32
+380 (50) 240-84-19
+380 (63) 925-56-81
  • 1
  • 2
  • 3

Саджанці абрикоса

Різні популярні сорти абрикосів пропонує інтернет-магазин «Вирости сам» для промислових посадок і домашніх садів. Ранній, середній, пізній — будь-який сорт можна вибрати в нашому каталозі саджанців.

 

Ранні, середні, пізні сорти абрикоса

 

Ранній сорт абрикоса призначається для висадки в помірному кліматі. Дерева цих сортів відрізняються підвищеною морозостійкістю і витривалістю. Плоди на них зріють раніше, але мають невеликий розмір. Представлені в нашому розпліднику кількома популярними у садівників, видами.
Середні сорти зазвичай починають дозрівати в 3-4 декаді липня. Вони також зимостійкі та витривалі, але в меншій мірі, а плоди мають більший розмір, гарну транспортабельність і лежкість.
Пізні сорти відрізняються великими і соковитими плодами, але схильні до підмерзання, тому воліють південні райони для зростання.

 

Стойкие саженцы абрикосов от нашего питомника

 

Мы предлагаем вам подобрать испытанные сорта абрикосов отечественной и зарубежной селекции. В частности, ранних, средних, среднепоздних и поздних сортов созревания.
Все саженцы крепкие, с хорошо развитой корневой системой, стойкие к воздействию вредителей и заболеваниям, имеют отменные адаптационные свойства, хорошо приживаются после высадки в подготовленный грунт.