Кошик
74 відгуків
Вырасти сам™-пытомник плодово ягодных растений
+380 (97) 385-01-32
+380 (50) 240-84-19
+380 (63) 925-56-81
  • 1
  • 2
  • 3

Саджанці яблуні

Саджанці яблуні зимового або осіннього сорту можна підібрати для висадки на особистій ділянці або для промислового виробництва в інтернет-магазині «Вирости сам». Ми пропонуємо великий асортимент сортових яблуневих дерев оптом або в роздріб.

 

Осінні і зимові сорти

 

Зимовий чи осінній сорт яблук починає своє дозрівання в кінці серпня-вересні. Відмінністю цих сортів є можливість їх тривалого зберігання в свіжому вигляді. Деякі здатні долежати до середини весни, зберігаючи смакові властивості. Яблука допомагають наситити організм вітамінами і корисними речовинами в зимові місяці: залізо, пектин, вітамін С та інші.
Наш розплідник пропонує відомі, перевірені часом сорти, а також яблуні нової селекції, але вже мають популярність на ринку.

 

Яблуневі саджанці оптом і в роздріб

 

У нашому розпліднику можна придбати здорові і сильні сортові саджанці яблунь. Міцні рослини, з хорошою кореневою системою, чудово адаптуються і ростуть після висаджування в грунт.
Ми пропонуємо різні зимові та осінні високорослі сорти оптом або в роздріб. Вони здатні давати великі урожаї, стабільно плодоносити, не залежать від поливу, завдяки довгим розгалуженим корінням.

1 2 3