Кошик
74 відгуків
Вырасти сам™-пытомник плодово ягодных растений
+380 (97) 385-01-32
+380 (50) 240-84-19
+380 (63) 925-56-81
  • 1
  • 2
  • 3

Саджанці чорної смородини

Чорна смородина — популярна ягода. Саджанці черносмородиновые, оптом і в роздріб можна придбати в інтернет-магазині «Вирости сам».

 

Чорна смородина — корисна ягода

 

Чорна смородина є джерелом вітамінів, каротину, пектинів, цукрів, фосфорної кислоти, дубильних речовин, солей заліза і кальцію. Черносмородиновые ягоди зміцнюють імунітет, а також оздоровлюють і захищають в період вірусних інфекцій, завдяки високому вмісту аскорбінової кислоти.
Вирощуючи цей чагарник на домашньому ділянці, можна отримувати стабільні врожаї. Рекомендують з'їдати ягоди у свіжому вигляді, заготовляти на зиму у вигляді варення, джему, пюре, сушити і заморожувати. Цілющі листя смородини застосовують при заварюванні чаю і відварів.

 

Якісні саджанці оптом і в роздріб

 

Наш розплідник вирощує саджанці чорної смородини різноманітних сортів для реалізації оптом і в роздріб. Всі здорові рослини, оброблені від грибків та шкідників, з розвиненою кореневою системою. Можуть використовуватися для розвитку промислового ягодничества.
Ми реалізуємо вітчизняні сорти різних строків достигання, посухо - і морозостійкі. Великий каталог сортів ягоди дозволить вам визначитися з вибором, враховуючи характер клімату місцевості.

1 2