69 отзывов
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
Интернет магазин ''Вирости сам™''-питомник плодово-ягодних растений
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Юрий
УкраинаРовненская областьМизочвул.Липки ,смт Мизоч,Здолбунівський р-н35740
Карта

Дрік

Дрік
  • Нет в наличии
  • Оптом и в розницу

20 грн.

Дрік
20 грн.
Нет в наличииДрік
+380 показать номер
  • +380 показать номер
  • +380 показать номер
+380 показать номер
  • +380 показать номер
  • +380 показать номер
  • Адрес и контакты
Лікарська, фарбувальна, медоносна, декоративна й фітомеліоративна рослина.
У народній медицині застосовують квітучі гілки як сечогінний, проносний, судинозвужувальний, заспокійливий засіб, при водянці, жовтяниці, серцевій слабості, при хворобах щитовидної залози, запаленнях нирок і сечового міхура, геморої, рахіті. Відвар з медом вживають при зниженому тиску крові, ожирінні, втраті сил.
Діючими чинниками дроку є алкалоїди цитизин і метилцитизин, геністеїн, глікозид лютеолін, органічні кислоти, смоли.
Усі частини броча (дроку красильного) містять жовту барвну речовину скопарин. З листків, квіток і молодих пагонів одержують яскраво-жовту і зелену фарбу для фарбування вовни і шовку, а з квіток, крім того, жовтий лак.
Обидва види дроку охоче відвідують бджоли, які збирають з квіток нектар і пилок. Дроки ,красильний( інакше званий бріч) і дрік германський мають декоративні форми з вузькими і широкими листками, махровими квітками і з тривалим періодом цвітіння. Їх використовують в озелененні, особливо на вапнякових ґрунтах. Обидва види дроку мають фітомеліоративне значення при залісенні піщаних ґрунтів. Незважаючи на наявність у насінні та листі дроку красильного отруйних алкалоїдів, токсичної дії їх на домашніх тварин не виявлено. Обидва види дроку поїдаються вівцями ї козами, при поїданні їх коровами молоко, масло і сир набувають гіркого присмаку, але корови їдять його тільки при відсутності іншого доброякісного корму.
facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 20 грн.